Wigilia w Radomiu

Rządy, ustroje i politycy. Afery, strajki, wydarzenia historyczne i inne.
To wszystko znajdziesz w dziale.

Wigilia w Radomiu

Postprzez Arrow 19 gru 2012, o 22:52

Radom tematem dzisiejszego internetu. Tamtejsza wigilia na deptaku to po prostu pośmiewisko. Nie chcę cisnąć po ludziach itd., ale no bez przesady, gdy tylko pozwolono ludziom podejść do stołów, zaraz zniknęły wszystkie napoje (nie reklamując firm, nie podam ich nazw). Po prostu cała Polska dziś śmieje się z Radomia, niestety z Radomia - miejsca od którego mieszkam 20 km...

Jakie zdanie macie Wy, forumowicze, na zaistniałą sytuację?
Obrazek

Dojrzały

Dostał piw: 6

Wigilia w Radomiu

Postprzez Zeus 19 gru 2012, o 23:14

Hahaha, jakaś baba 4 butelki w łapy bierze i nara, masakra, co za ludzie.
obrazekobrazek

KOSOVO JE SRBIJA
BÓG

Gaduła

Dostał piw: 9

Wigilia w Radomiu

Postprzez Arrow 19 gru 2012, o 23:25

Rozejrzyj się po internecie kolego, zobacz jak się ludzie śmieją z Radomia, a szczególnie z tej pani. Na samym facebooku jest już ok. 3 czy 4 fanpage o tej odważnej pani :)).

Przykładowo jeden z obrazków:

Obrazek

czy:

Obrazek
Obrazek

Dojrzały

Wigilia w Radomiu

Postprzez Chani 19 gru 2012, o 23:26

Prawie jak na otwarciu Biedrońki (bodajże w Łodzi), gdzie zaatakowano hostessę z gratisami :D

Kod: Zaznacz cały
http://www.gazeta.tv/plej/19,88279,12629823,video.html
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja."
Inama nushif

Moderator

Dostał piw: 27

Wigilia w Radomiu

Postprzez Arrow 19 gru 2012, o 23:30

No zobaczymy, u nas jutro też Wigilia właśnie obok Biedrońki... Ciekawe czy Radom przyjedzie i wszystko zabierze :D
Obrazek

Dojrzały

Wigilia w Radomiu

Postprzez D.J. 19 gru 2012, o 23:48

Tak się bawią, tak się bawią RAA DOO MIAACYY!!

Swoją drogą po co robić takie wigilie? Że niby stanę przy stole z rogalikiem i kubkiem Zbyszka razem z obcymi ludźmi na mrozie?

Tak na marginesie zmieniłem teraz swoje zdanie na temat - czy walczyłbyś za swój kraj w powstaniu/wojnie. Moja odpowiedź brzmi:

Obrazek

Emeryt

Wigilia w Radomiu

Postprzez Zeus 20 gru 2012, o 00:17

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, a nie, w Radomiu już po świętach.
obrazekobrazek

KOSOVO JE SRBIJA
BÓG

Gaduła

Wigilia w Radomiu

Postprzez Arrow 20 gru 2012, o 00:18

Hahaha, co do Twojego pytania.. W radiu pytali o to samo ludzi, którzy odpowiadali np.: jest fajnie, można coś zjeść, poznać ciekawych ludzi...

Jestem strasznie ciekawy, jak będzie wyglądała wigilia u tej pani (głównej bohaterki filmiku) - czy na stole pojawią się napoje z radomskiego deptaka? :D
Obrazek

Dojrzały

Wigilia w Radomiu

Postprzez Icannotfly. 20 gru 2012, o 00:36

Ech, bydło. Zrobić coś dla ludzi, a oni to perfidnie wykorzystają, nawet w święta - wszystko tylko dla siebie. Dać palec, weźmie całą rękę.
"Spróbuj mojego dnia a sparzysz się jak ćma''
obrazek
południe polski.

Moderator

Wigilia w Radomiu

Postprzez Zeus 20 gru 2012, o 00:46

Obrazek
obrazekobrazek

KOSOVO JE SRBIJA
BÓG

Gaduła

Wigilia w Radomiu

Postprzez Arrow 20 gru 2012, o 02:01

Nie wiem czy to prawda, ale mówią, że też z Radomia : D

Edit:

Po prostu śmiech na sali:
Kod: Zaznacz cały
http://allegro.pl/zbyszko-3-cytryny-zajumany-z-wigilii-w-radomiu-i2885860521.html#delivery
Obrazek

Dojrzały

Wigilia w Radomiu

Postprzez Marisa 20 gru 2012, o 10:26

Beke mam z tego. Ale co się dziwić, ludzie jak bydło. Dają coś za darmo, a w kolejce najczęściej ci najbogatsi czy stare babcie. W tym roku jak byłam w Kołobrzegu to też rozdawali darmową puszkę coca-coli, domyślcie się jak to wyglądało...
"Il linguaggio dell'amore é negli occhi"
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 31

Wigilia w Radomiu

Postprzez johnymetallica 20 gru 2012, o 12:49

Zeus napisał(a):Obrazek

Boskie xD
Nikon D5100 + Nikkor AF-S 18-105mm + filtr polaryzacyjny

"halucynacja
hemoglobina
dwutlenek węgla
taka.... sytuacja"

Przyjaciel

Dostał piw: 8

Wigilia w Radomiu

Postprzez RaBo 20 gru 2012, o 15:12

Temat numer jeden u mnie w pracy. Przysięgam, ludzkość powinna wyginąć...
Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas...
Cichy, ale zabójczy...

Emeryt

Dostał piw: 4

Wigilia w Radomiu

Postprzez D.J. 20 gru 2012, o 15:19

Szanowni Państwo,

pragnę odnieść się do krążącego w sieci filmiku z radomskiej wigilii na deptaku. Pokazuje on niestety negatywny i mocno niesprawiedliwy wizerunek naszego miasta i samych Radomian. 30 sekundowy materiał nie oddaje bowiem atmosfery całej uroczystości, która przebiegała w prawdziwym świątecznym nastroju. Zachowanie jednej, czy kilku osób nie powinno przesądzać o ocenie całej radomskiej wigilii, na której obecnych było kilka tysięcy osób. Te osoby nie zasługują na tak niesprawiedliwą ocenę. Posiłki jakie pojawiły się na wigilijnym stole to dary od radomskich przedsiębiorców, dla uczestników wspomnianej uroczystości. Nie ma więc nic nadzwyczajnego w tym, że przybyli na wigilię mieszkańcy częstowali się wystawionymi produktami. Natomiast osoby, które zostały niechlubnymi bohaterami filmiku krążącego w sieci, niech same osądzą swoje zachowanie. Chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym radomska wigilia mogła się odbyć. Dziękuję także tym, którzy w toczącej się w sieci dyskusji wzięli w obronę dobre imię Radomian i naszego miasta.

Zapraszam do obejrzenia drugiej, „jasnej” strony miejskiej wigilii, której we wspomnianym materiale zabrakło. Wszystkim Internautom życzę Zdrowych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Andrzej Kosztowniak

Prezydent Radomia

Emeryt

Wigilia w Radomiu

Postprzez Icannotfly. 20 gru 2012, o 16:28

Radom czy nie Radom... ludzie wszędzie zachowaliby się podobnie. :rolleyes:
"Spróbuj mojego dnia a sparzysz się jak ćma''
obrazek
południe polski.

Moderator

Wigilia w Radomiu

Postprzez Chani 20 gru 2012, o 20:36

Icannotfly. napisał(a):Radom czy nie Radom... ludzie wszędzie zachowaliby się podobnie. :rolleyes:

Jak studiowałam to co roku na wydziale stawiali w holu stół z jakimiś napojami i czymś tam jeszcze, po tych wszystkich wigilijnych przemówieniach było można sobie wziąć coś do picia (czy do jedzenia to już nie pamiętam). Nie przypominam sobie, by ludzie spie*dalali z całymi butelkami, więc nie, nie wszędzie ludzie zachowaliby się podobnie :D
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja."
Inama nushif

Moderator

Dostał piw: 27

Wigilia w Radomiu

Postprzez Marisa 20 gru 2012, o 20:41

Nie, nie, nie. Tak było naprawdę! filmik poniżej to przedstawia:

:D

A tak na poważnie to w tej wigilii to każdy miał nalać sobie po kubeczku napoju, tak? To już lepiej jakbyś ktoś to sam rozlewał.
U nas też była miejska wigilia i o takich akcjach nie słyszałam. :P
"Il linguaggio dell'amore é negli occhi"
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 31

Wigilia w Radomiu

Postprzez Zeus 21 gru 2012, o 00:23

Dokładnie, w Krakowie na rynku co roku jest wigilia dla bezdomnych i jakoś nie ma takich akcji, co prawda wiele osób staje w kolejce, nie tylko bezdomni, ale nikt się nie rzuca tak łapczywie.

Marisa napisał(a):A tak na poważnie to w tej wigilii to każdy miał nalać sobie po kubeczku napoju, tak? To już lepiej jakbyś ktoś to sam rozlewał.

Dokładnie, albo trzeba było rozlać wcześniej do kubeczków i położyć je na stole, rozumiem, że firma chciała się też zareklamować i dlatego postawiła butelki z napojem, ale to lepiej, jak by zamieścili jakiś szyld czy coś.
obrazekobrazek

KOSOVO JE SRBIJA
BÓG

Gaduła

Wigilia w Radomiu

Postprzez Killer 21 gru 2012, o 16:25

Obrazek
Podobno liczą się chwile tylko, bo podobno życie mija szybko.
Skoro tak, po co nam jeszcze większy pęd, jeszcze większy stres, i to wszystko?
Rzeszów

Wyjadacz

Dostał piw: 0

Następna strona

Powrót do Polityka, historia i społeczeństwo