Cisza.

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tu zamieszczamy tematy, które nie pasują do pozostałych działów.

Cisza.

Postprzez Ingenuo. 5 wrz 2012, o 09:10

Lubicie czasem się wyciszyć i posiedzieć w spokoju?
Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum.
Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
Jam nieudacznik grafoman i śmieć.
Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
i załatwiasz te sprawę jak pies.

Fanatyk

Dostał piw: 3

Cisza.

Postprzez [JOKER] 5 wrz 2012, o 11:35

Desaparecio napisał(a):Lubicie czasem się wyciszyć i posiedzieć w spokoju?

Oczywiście, że tak, ale tylko czasem, tj. w przypadku, gdy muszę się mocno skupić lub czytam ciekawą książkę i nie chcę, by mi przeszkadzano.
........................................
Old Shatterhand

Fanatyk

Dostał piw: 37

Cisza.

Postprzez Icannotfly. 5 wrz 2012, o 12:32

Jasne, że lubię. Dość często. Lubię posłuchać muzyki, ale czasem zdecydowanie wolę całkowitą ciszę, wszystko inne mnie irytuje. Niektórzy wchodzą do mojego pokoju i pytają ze zdziwieniem ''czemu w takiej ciszy siedzisz, bez muzyki?'' :rolleyes:

Na pewno jakiekolwiek hałasy przeszkadzają mi przy nauce, czytaniu, skupieniu. Na szczęście za oknem jest spokojnie, daleko mieszkam od ruchliwej ulicy, sąsiedzi w porządku, czasem tylko jakieś dzieciaki słychać.
"Spróbuj mojego dnia a sparzysz się jak ćma''
południe polski.

Moderator

Dostał piw: 10

Cisza.

Postprzez Marisa 5 wrz 2012, o 12:34

W domu wolę jak coś leci. Czy to włączony telewizor, czy radio. Gdy chcę się wyciszyć, wolę przejść się w bardziej mniej zaludnione miejsce np. do lasu.
"Il linguaggio dell'amore é negli occhi"
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 34

Cisza.

Postprzez Lahey 5 wrz 2012, o 14:01

Desaparecio napisał(a):Lubicie czasem się wyciszyć i posiedzieć w spokoju?

Zawsze w nocy lubię sobie posiedzieć w ciszy i pomyśleć ; )
Jesteśmy kumplami, więc się nie obraź… Ale jeśli za 20 lat będziesz przychodził do mnie na TV i robił na budowie, zabiję cię. To nie groźba, zabiję cię. Masz coś, czego nie ma żaden z nas. Pieprz się. Nie jesteś tego winien sobie. Jesteś to winien mnie.

Dojrzały

Cisza.

Postprzez Lbubsazob 5 wrz 2012, o 14:11

Oczywiście, że tak. Czasem to nawet muzyka mi przeszkadza, jak chcę się odprężyć na chwilę.
Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, zmień to.

Aktywny

Dostał piw: 0

Cisza.

Postprzez [JOKER] 5 wrz 2012, o 14:19

Meow napisał(a):Zawsze w nocy lubię sobie posiedzieć w ciszy i pomyśleć ; )

Szczególnie w nocy, bo czasem mam problemy z zasypianiem. Wyjątek stanowią rutynowe dźwięki, które już znam i na które nie zwracam uwagi, do momentu, gdy ktoś inny tego nie zrobi jak np. tykanie zegara itp.
........................................
Old Shatterhand

Fanatyk

Dostał piw: 37

Cisza.

Postprzez RaBo 5 wrz 2012, o 14:37

Ja uwielbiam taki stan pół-ciszy, kiedy słyszę tylko niezbyt głośno jakąś muzykę, ewentualnie sam szum kompa + oczywiście codzienne naturalne dźwięki zza okna. Z natury jestem raczej cichym człowiekiem i nie przepadam za dużym zgiełkiem i hałasem wokół siebie.
Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas...

Emeryt

Dostał piw: 4

Cisza.

Postprzez Gumiś 5 wrz 2012, o 19:59

Nawet nie czasem, a bardzo często. Cisza niesamowicie pomaga mi się uspokoić, opanować nerwy itd.

Stały bywalec

Cisza.

Postprzez Misery. 5 wrz 2012, o 20:03

Lubię sobie usiąść i pomyśleć, w dzień robię to rzadziej, ponieważ mam pełno spotkań i różnych spraw do pozałatwiania. Jednak kiedy nadchodzi noc, wtedy moje myśli krążą w głowie. Lubie posiedzieć w spokoju i rozmyślać, takie wyciszenie się każdemu się przydaje.
Hitler widział mnie w Błękitnym aniele, a teraz pragnie zobaczyć co mam pod bielizną. Dlatego chce opanować świat.
adios, bitchachos.

Donator

Dostał piw: 12

Cisza.

Postprzez Gumiś 5 wrz 2012, o 21:55

Aysha napisał(a):Lubię sobie usiąść i pomyśleć, w dzień robię to rzadziej, ponieważ mam pełno spotkań i różnych spraw do pozałatwiania. Jednak kiedy nadchodzi noc, wtedy moje myśli krążą w głowie. Lubie posiedzieć w spokoju i rozmyślać, takie wyciszenie się każdemu się przydaje.

Owszem, jako takie wyciszenie się przydaje każdemu, aczkolwiek ja niejednokrotnie na rzecz rozmyślania na rożne tematy zawalałam noc, a później chodziłam niewyspana.

Stały bywalec

Cisza.

Postprzez Ingenuo. 19 wrz 2012, o 18:25

Czasem lubię się wyciszyć, choć cisza bywa przerażająca :rolleyes:
Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum.
Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
Jam nieudacznik grafoman i śmieć.
Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
i załatwiasz te sprawę jak pies.

Fanatyk

Cisza.

Postprzez Mrs_Rozmarynowa 19 wrz 2012, o 20:04

Często w nocy nie mogę spać, rozmyślam o życiu i potem zaczynam ryczeć. W ciągu dnia brak mi na to czasu, choć zdarzają się takie momenty.
A painter on the shore
Imagined all the world
Within a snowflake on his palm
Unframed by poetry
A canvas of awe
Planet Earth falling back into the stars

Stały bywalec

Cisza.

Postprzez Mr. Puma 19 wrz 2012, o 21:54

Lubicie czasem się wyciszyć i posiedzieć w spokoju?

Tak, w ciszy łatwiej się skupić i rozmarzyć.
"WIĘKSZOŚĆ REŻYSERÓW TWORZY FILMY ZA POMOCĄ SWOICH OCZU, A JA TWORZĘ JE ZA POMOCĄ GENITALIÓW" ~ Alejandro Jodorowsky

Obrazek
.::Psychopatyczny krytyk filmowy::.

Redaktor

Dostał piw: 43

Cisza.

Postprzez val 20 wrz 2012, o 01:13

Oj lubię, szczególnie, że u mnie w pracy głownie przez dzień jest ogromny ruch i ciągle kogoś słychać. Dlatego lubię (tak jak teraz) leżeć w łóżku i słuchać ciszy... mój umysł odpoczywa!
naczelna zołza.

Przyjaciel

Dostał piw: 13

Cisza.

Postprzez zielonooka 20 wrz 2012, o 15:33

To zależy. W ciągu dnia taka cisza jest jakaś niezręczna dla mnie.. Praktycznie zawsze mam włączone radio lub muzykę z kompa.
W nocy, późnym wieczorem uwielbiam ciszę. Ma coś niesamowitego w sobie. Jak wsłuchamy się w ciszę.
Uśmiechaj się mimo wszystko, bo to najbardziej wkurza ludzi, którzy życzą Ci źle.

Obrazek

Mówca

Dostał piw: 8

Cisza.

Postprzez agisa 23 wrz 2012, o 14:04

Oczywiście, że tak. Dlatego w domu lubię sobie usiąść w ciszy przed kompem i się odstresować. :P
– Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
– Dokładnie to samo, co robimy każdej, Pinky... opanowywać świat!
Piernikowo

Emeryt

Dostał piw: 5

Cisza.

Postprzez YMCA 2 paź 2012, o 21:01

Zazwyczaj wolę cisze i święty spokój, którego nigdzie nie mogę znaleźć. Nie znoszę hałasu, lecz jesli chodzi o głośną muzykę, która lubię to wtedy taki hałas jest przyjemny dla ucha. Tak samo jak słyszę silnik samolotu, motolotni czy innego obiektu latającego:p.
Tylu ludzi pojawia się w twoim życiu i tylu z niego znika. Setki, tysiące! Musisz wciąż trzymać drzwi otwarte, żeby mogli wejść! Ale to także oznacza, że musisz im pozwolić odejść!

Bywalec

Cisza.

Postprzez WhoIam? 5 gru 2013, o 23:54

Mimo, że nałogowo słucham muzyki, to czasami mam takie momenty, gdzie wsłuchuję się w totalną ciszę i uwielbiam dźwięk krwi przepływającej przez moje ciało.
"- Masz chwilę?
- Mam całe życie."

Berbeć

Dostał piw: 1

Cisza.

Postprzez saherb 6 gru 2013, o 21:20

Nie "czasem", ale właściwie ciągle...
Kiedy się komuś kłaniasz, sprawdź, na kogo się wypinasz
Kto nie potrafi dać trochę siebie, zawsze daje zbyt mało
Mądrość przychodzi z wiekiem. Oby nie z wiekiem od trumny
Miłość to nie ogródek. Należy ją dawać, a nie uprawiać

Zbanowany