Lusterka

Specjalna część forum przeznaczona głównie dla kobiet.

Lusterka

Postprzez Marisa 2 sty 2013, o 11:15

Czy zgadzacie się tym, że lustro jest nierozłącznym przyjacielem kobiety?
Czy często przyglądacie się w lusterku, zawsze macie je przy sobie i czy dużo czasu przy nim spędzacie?

U mnie lusterko zajmuje czołowe miejsce w torebce.
A od zawsze marzy mi się mieć takie wielkie lustro w pokoju.

Obrazek
"Il linguaggio dell'amore é negli occhi"
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 34

Lusterka

Postprzez zielonooka 2 sty 2013, o 11:51

Lusterko to chyba mój znak rozpoznawczy -.- Mam manię na punkcie lusterek, a właściwie na przeglądaniu się.
Nawet jak przechodzą obok sklepów to zerkam na szyby, żeby się przejrzeć. :D
Uśmiechaj się mimo wszystko, bo to najbardziej wkurza ludzi, którzy życzą Ci źle.

Obrazek

Mówca

Dostał piw: 8

Lusterka

Postprzez ironova 2 sty 2013, o 12:07

Nie noszę lusterka, mi za lusterko robi wygaszony wyświetlacz telefonu. Nie czuję ciągłej potrzeby widzenia siebie i poprawiania wyglądu.
Jeżeli chodzi o spędzanie czasu przed lustrem, to codziennie, ale nie przez długi czas. Jak myję zęby, robię makijaż, fryzurę i muszę dobrać jakiś strój.
może krzyż moją duszę nakarmi i odchowa
ale jedyny krzyż, który mnie uleczył, to ten służby zdrowia

Ten Typ Mes - Szukam
Olsztyn

Wyjadacz

Dostał piw: 0

Lusterka

Postprzez CandyBitch 2 sty 2013, o 13:54

Bez lusterka jak bez ręki. Koniecznie muszę mieć w torebce. Przeglądam się wszędzie gdzie tylko mogę. Taki lekki świrek na punkcie dobrego wyglądu. Muszę wiedzieć czy się nie rozmazałam i w jakim stanie mam włosy ^^
Bitch, I'm fabolous

Wyjadacz

Dostał piw: 21

Lusterka

Postprzez Marisa 2 sty 2013, o 14:00

zielonooka napisał(a):Nawet jak przechodzą obok sklepów to zerkam na szyby, żeby się przejrzeć.

Ha! Nie jestem sama na tym świecie. :D
ironova napisał(a):mi za lusterko robi wygaszony wyświetlacz telefonu

Mi często też, zwłaszcza jak zapomnę normalnego lusterka.

A jesteście przesądne: zbite lustro oznacza siedem lat nieszczęścia?
"Il linguaggio dell'amore é negli occhi"
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 34

Lusterka

Postprzez zielonooka 2 sty 2013, o 14:23

Muszę wiedzieć czy się nie rozmazałam i w jakim stanie mam włosy ^^

Szczególnie moja grzywka. ._.

Ostatnio potłukło mi się lusterko.. Pomyślałam sobie: "no to 7 lat nieszczęścia", ale nie wierzę w to. (;
Uśmiechaj się mimo wszystko, bo to najbardziej wkurza ludzi, którzy życzą Ci źle.

Obrazek

Mówca

Dostał piw: 8

Lusterka

Postprzez Mrs_Rozmarynowa 2 sty 2013, o 14:31

Mam kilka lusterek w tym jedno wiszące na ścianie, nie przeglądam się nonstop, ale najczęściej mam ze sobą w torebce.
A painter on the shore
Imagined all the world
Within a snowflake on his palm
Unframed by poetry
A canvas of awe
Planet Earth falling back into the stars

Stały bywalec

Lusterka

Postprzez Misery. 2 sty 2013, o 18:24

Marisa napisał(a): zbite lustro oznacza siedem lat nieszczęścia?

Troszeczkę w to wierzę, bo moja mama opowiedziała mi swoją historię sprzed kilkunastu lat. Zbiła przypadkiem lusterko, po kilku miesiącach miała wypadek, auto w nią uderzyło. Później kilka takich nieprzyjemnych spraw. Więc ja uważam żeby nie zbić przypadkiem.

A co do lusterka, nie noszę. Ale kiedy jestem w łazience, to muszę postać, poprzyglądać się, poprawić to i owo, uczesać itp. A przechodząc przez miasto nie mogę się oprzeć i muszę poprzeglądać się sobie w szybach. ;)
Hitler widział mnie w Błękitnym aniele, a teraz pragnie zobaczyć co mam pod bielizną. Dlatego chce opanować świat.
adios, bitchachos.

Donator

Dostał piw: 12

Lusterka

Postprzez bonita 3 sty 2013, o 16:20

Chyba za często:P

Berbeć

Lusterka

Postprzez Darcia 5 sty 2013, o 18:48

Lusterka używam tylko rano i wieczorem. Czyli do nakładania i zmywania makijażu.
W dzień nie potrzebuję, makijażu nie poprawiam, jak już to tylko błyszczyk, a to potrafię zrobić bez użycia lusterka, choć w domu lusterka do tego używam.
obrazek
Gdańsk

Aktywny

Lusterka

Postprzez Killer 10 sty 2013, o 14:22

Lubie się przeglądać w lusterku i zawsze nosze małe przy sobie jak mam torebek, przeglądam się w witrynach sklepowym, wyświetlaczu telefonu, szybach samochodów gdzie popadnie :D
Podobno liczą się chwile tylko, bo podobno życie mija szybko.
Skoro tak, po co nam jeszcze większy pęd, jeszcze większy stres, i to wszystko?
Rzeszów

Wyjadacz

Lusterka

Postprzez sharlotte 19 sty 2013, o 15:24

W domu mam duże lusterko, jak gdzieś wychodzę to biorę takie małe, podręczne. Nie ma możliwości potłuczenia się, ponieważ no, można powiedzieć, że jest pudełeczkiem, otwiera się i jest lusterko - przeżyło wiele upadków bez żadnego uszczerbku. :) Przeglądam się szczególnie po to, by zobaczyć, czy nie jestem rozmazana. Jak gdzieś idę, to przeglądam się w szybach sklepu, bodajże u domów koleżanek. :D

Amator

Lusterka

Postprzez Medusa 19 sty 2013, o 16:52

w pokoju mam 3 duze lustra bo lubie na siebie patrzec : D
z domu bez lusterka się nie ruszam. przegladam się przed kazdym wyjsciem na dwor i po kazdym wejsciu do pomieszczenia
"I'm the bad guy that leads you to the better place.
I don't give a shit about the things you say. I have seen so many ended up praying.
Praying in front of me, doing it silently, cause they knew that I don't like to hear apologies."
Greferbergerstan

Amator

Lusterka

Postprzez Ingenuo. 19 sty 2013, o 19:27

ironova napisał(a):Nie noszę lusterka, mi za lusterko robi wygaszony wyświetlacz telefonu

Mi też. Telefon jest bardzo praktyczny, ale do przeglądania się rzadko go używam. Też jakoś nie odczuwam potrzeby ciągle się przeglądać.
Częściej sięgam po lusterko jak wyskoczy mi jakaś krostka i kontroluje czy schodzi, czy wręcz przeciwnie :D
Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum.
Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
Jam nieudacznik grafoman i śmieć.
Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
i załatwiasz te sprawę jak pies.

Fanatyk

Dostał piw: 3

Lusterka

Postprzez Mała Mi. 20 sty 2013, o 12:30

Zawsze mam lustrerko przy sobie nie chodzi o to ze czesto go uzywam ale czasem nawet ktos go potrzebuje. Oczywiscie przegladam się szczegolnie dla tego ze w Irlandii czesto pada wiec patrze czy tusz do rzes nigdzie mi nie splynal zeby nie wygladac jak glupek :D.
Be yourself. Everyone else is taken.- Oscar Wilde
Dublin

Aktywny

Lusterka

Postprzez agisa 3 lut 2013, o 19:19

Nie noszę i nie ciągnie mnie do lusterek. Patrzę na siebie tylko wtedy, gdy tego potrzebuję. Nie wiem czemu tak mam... Albo po prostu nie lubię na siebie patrzeć i nie chcę sobie niszczyć dnia, albo się wstydzę publicznie przeglądać, bo pomyślą, że jestem zakochana w sobie... :P
– Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
– Dokładnie to samo, co robimy każdej, Pinky... opanowywać świat!
Piernikowo

Emeryt

Dostał piw: 5

Lusterka

Postprzez LittleBlackDress 3 lut 2013, o 22:24

Lusterko zawsze jest w mojej torebce, choć nie ukrywam, że przeglądałam się w nim dosłownie kilka razy. Przed wyjściem do szkoły upewniam się za to trzy razy, czy na pewno dobrze wyglądam i tyle, jeśli chodzi o przyglądanie się sobie w lustrze :P
agisa napisał(a): albo się wstydzę publicznie przeglądać, bo pomyślą, że jestem zakochana w sobie... :P

Hahahaha z ust mi to wyjęłaś :D Również jak już zdarzy mi się spojrzeć w lusterko, to staram się robić to tak, aby nikt mnie nie widział - żeby właśnie sobie nie pomyśleli, że jakiś narcyz, czy co :D
"Zabijanie dla pokoju, jest jak pieprzenie się dla cnoty" - S.King

Everybody has his own Green Mile.
Poznań

Wierny

Dostał piw: 3

Lusterka

Postprzez Icannotfly. 4 lut 2013, o 00:13

Ja tam nie lubię przeglądać się w lusterku i rzadko to robię... chyba, że czuję potrzebę poprawienia makijażu lub fryzury, lub akurat myję ręce gdzie nad umywalką jest lustro... no to siłą rzeczy się w nim przeglądnę. W torebce noszę jakieś małe, ale rzadko z niego korzystam.
"Spróbuj mojego dnia a sparzysz się jak ćma''
południe polski.

Moderator

Dostał piw: 10

Lusterka

Postprzez skolopendra 4 lut 2013, o 13:30

Nie wiem jak do tego doszło, ale nie dorobiłam się jeszcze kieszonkowego lusterka do torebki. Muszę to chyba jak najszybciej nadrobić :)

Berbeć

Lusterka

Postprzez Amelia 11 paź 2013, o 20:28

Nie mam czegoś takiego, że muszę ciągle przeglądać się w lusterku, ciągle wyjmuję go z torebki. Jednak jeśli idę gdzieś obok niego, to na pewno się spojrzę jak wyglądam, choćby z ciekawości:P
yamas senti en el alma tanto amor y nadie mas que tu, me amo

be like snow.
beautiful but cold.
mutinée

Wyjadacz

Dostał piw: 13

Powrót do Kobiece rozmówki